اخبار نمایشگاه معدن (کان‌مین)

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌‌‌آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کانمین) با هدف ارائه جدیدترین دستاوردها و توانمندی‌‌‌های شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه دیروز در محل دائمی نمایشگاه‌‌‌های بین‌المللی تهران با حضور محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران و عزت‌‌‌اله اکبری‌تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گشایش یافت‌‌‌.

به گزارش دنیای اقتصاد، هفدهمین دوره نمایشگاه معدن، صنایــع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کانمین) با هدف ارائه جدیدترین دستاوردها و توامندیهای شرکتهای داخلی و خارجــی فعــال در این حــوزه با همت شرکت بانیان امید از ۱۳ تا ۱۶ آبان ۱۴۰۲ شروع شد.

نشست خبری در خصوص هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته تهران 1402 (ایران کانمین 2023) با حضور محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران، شهنام سپاسدار، رئیس هیأت مدیره و حسام گودرزی، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت بانیان امید در محل خانه معدن ایران برگزار کردید.

اکبریان، رئیس کمیسیون صنایع مجلس دهم، گفت: واقعیت امر این است که برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی نظیر کان‌مین به نوعی شرایط لازم برای تبادل اطلاعات و اخبار را میسر می‌کند. در مجموع به نظر بنده نمایشگاه‌ها هر اندازه که هزینه داشته باشند در نهایت ضرری نخواهند داشت.

پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کمترین فایده برگزاری نمایشگاه‌هایی بین‌المللی نظیر کان‌مین معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری به طرف‌های خارجی است، به این ترتیب که آنها می‌توانند در این ظرفیت‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند.، نائب رئیس کمیسیون صنایع و معدن مجلس در گفتگو با گسترش نیوز: برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی تخصصی نقطه قوت است و تولیدکنندگان می‌توانند در زنجیره صنعت با هم آشنا شوند. این روند به نفع کشور است.

توسلی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معدن طلای کردستان را تاجیک‌ها گرفتند و مواد داخل آن را می‌برند، واقعیت امر این است که معلوم نیست چه اتفاقی در آن منطقه می‌افتد و سود بهره‌برداری از این معدن طلا به جیب چه کسانی می‌رود.

شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران
سازمان توسعه تجارت ایران
برگزارکننده نمایشگاه: شرکت بانیان امید
شرکت 6s Global
8Sphere Logo